"Uvědom si, jak krásné je žít"
Prosím Vás o hlasy:


Muzikál Carmen - 18.9.2010 19:00

1. října 2010 v 16:01 | Lufí
Již po čtvrté jsem navštívila muzikál Carmen. Toto představení jsem si velmi zamilovala. Nádherné písně, ohnivé flamenco a skvělí zpěváci, to vše je zárukou velmi silného zážitku z tohoto představení.
Ani teď tomu nebylo jinak. Při smrti Carmen jsem se na sedadle třásla, což se mi obvykle nestává. :-D

Obsazení:

Carmen: DASHA 10***/10: Bohuřel tu neni tolik prostoru a musím také zhodnotit ostatní, ale klidně bych sem dala milion hvězdiček. :-) Dashe tuto roli naprosto věřím, pěvecky je dokonalá, skvěle to zahraje a zatančí. Při jejím zpěvu běhá mráz po zádech a nejsilnějším momentem pro mě byla, jak už jsem psala, Carmenina smrt. Ještě, že potom má závěrečnou píseň :-D Jendním slovem bych to zhodnotila jako DOKONALOST.

José: ROBERT JÍCHA 10**/10: Taktéž předvedl úžasný výkon. Moc se mi líbil při písni Cizinec, můj stín. Skvělý výkon. :-)

Katarína: MARKÉTA POULÍČKOVÁ 10*/10: V tomto představení se mi líbila ze všech nejvíc. Je vidět určitý pokrok. Taktéž hodnotím jako skvělý výkon.

García: MARTIN POŠTA 8/10: Martin se mi na roli Garcíi moc nehodí. Ale i tak předvedl vcelku zdařilý výkon.

Zuniga: TOMÁŠ TRAPL 10**/10: Tomáš je vždy skvělí a ani dnes tomu nebylo jinak. I když moc prostoru tam nemá a ještě ho zmáčí. :-D

Starosta: JIŘÍ KORN 10**/10: Další skvělý zpěvák, skvělá podívaná :-)

Teta Inéz: PAVLA BŘÍNKOVÁ 10**/10: Teta Inéz je úžasná role a paní Břínková jí ztvárňuje skvěle. Dokáže rozesmát celé divadlo svými příběhy :-)

Vědma: HANKA KŘÍŽKOVÁ 10**/10: Postava vědmy je úžasná role, kterou mam strašně ráda. Její prostupy do scény jsou skvělé, tajemné. Pěvecky je v nich Hanka úžasná. Skvělé. :-)

Co se týče Company, je úžasná a bez ní by to nebylo ono. Obdivuji artistická cirkusová čísla i taneční čísla. Orchestr, který to vše doprovází, je taktéž výborný. :-)

Toto představení všem doporučuji. Bohužel nám ale v brzké době zkončí, tak neváhejte a ještě vyražte. I já bych ráda ještě vyrazila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verushka Verushka | Web | 12. října 2010 v 20:43 | Reagovat

Ahojky... Máš u mě diplom za soutěž :-)

2 Verushka Verushka | Web | 14. října 2010 v 21:49 | Reagovat

ahoj,u mě na blogu začala soutěž 07...
jestli chceš můžeš se zúčasnit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama