"Uvědom si, jak krásné je žít"
Prosím Vás o hlasy:


Muzikál Carmen 23.10.2010 - 19:00

31. října 2010 v 20:05 | Lufí

Tak nejspíš naposledy jsem navštívila muzikál Carmen. Bylo to poslední představení. Carmen se však vrátí v roce 2011 na několik repríz.
Já si tohle představení maximálně užila. Miluju ty písně, dokážu je poslouchat od rána do večera.
Díky tomu, že to bylo poslední představení, našlo se sem tam několik "úprav". Například García zabil kapitána Zunigu třemi ranami z pistole místo obvyklé jedné. :-D..Tudíž všichni diváci včetně mě leknutím nadskočili třikrát. :-D Myslím, že celé publiku si to užívalo a závěrečné standing ovation bylo zasloužené. :-)
Než důkladně rozeberu obsazení, musím napsat, že všichni byli naprosto úžasní.

Obsazení:

Carmen: DASHA 10***/10: Dasha se s touto rolí rozloučila naprosto úchvatně. Dokonalý zpěv, skvělý tanec, zkrátka Carmen, jak má být. Top večera - píseň Kéž sílu mám je v Dashině podání neskutečný zážitek. Dočkala se proto zaslouženého potlesku a při děkovačce se diváci zvedali ze sedaček hned, jak vešla na podium. Znovu musím napsat, že jejímu výkonu se nic nevyrovná. :-)

José: ROBERT JÍCHA 10***/10: I Robert je ve své roli skvělý. Baví mě sledovat, jak se jeho postava vyvíjí a Robert tomu dává to kouzlo. Umí to skvěle zazpívat a zahrát. Mezi jeho nejvýraznější písně jist patří Cizinec-můj stín, která je v jeho podání dokonalá. :-)

Katarína: MARKÉTA POULÍČKOVÁ 10***/10: Markéta se postupem vyzpívávala a dovedla to do skvělého závěru. I ona podle mě předvadla skvělý výkon, hlavně při duetu s Carmen Blázen jak já.

García: VÁCLAV NOID BÁRTA 10***/10: Vašek je García jak má být. Jde z něj strach a podtrhuje to úžasným zpěvem. Jeho sólovka Jde vo kejhák působí strhujícím dojmem a dokončí to vraždou Carmen. Úžasný výkon, jen tu Carmen nemusel zabíjet. :-D

Zuniga: TOMÁŠ TRAPL 10***/10: Tomáš je zpěvák, který dokáže zazářit i v takovéhle malé roli. Skvěle zpívá a hraje. To vše dokonale zakončil rvačkou s Garcíou v kašně. Jen bohužel nevyhrál. :-)

Starosta: JOSEF ŠTÁGR 10**/10: Překvapivě i on se mi tentokrát líbil. :-)

Teta Inéz: PAVLA BŘÍNKOVÁ 10***/10: Teta Inéz je úžasná postava, která skvěle pobaví celé publikum historkami ze svého mládí. K této postavě skvěle sedne Pavlin operetní zpěv a podtrhne to úžasným herectvím. :-)

Vědma: ATHINA LANGOSKÁ 10***/10: Atmosféra při výstupech Vědmy je úžasná. Athina to nádherně zazpívala. Svým výkonem skvěle doplňuje celou atmosféru představení. Bez Vědmy by to nebylo ono. :-)

Úžasné výkony předvádí i skvělá Company. Strhující artistické výkony mnohdy berou dech.
A samozřejmě by se toto představení neobešlo bez skvělého orchestru, který vše doprovází.

Na toto představení se již zřejmě nepujdu podívat (ti co mě znají, vědí), ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. :-)
Každopádně tohle bylo skvělé zakončení a Carmen v mém srdci zůstane ještě hodně dlouho. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama