"Uvědom si, jak krásné je žít"
Prosím Vás o hlasy:


muzikál Chicago - 31.10.2010

31. října 2010 v 20:11 | Lufí
Poprvé a bohužel i naposledy jsem navštívila úžasné Chicago v Komorním divadle v Plzni. Tento muzikál bude mít v prosinci derniéru, tudíž toto bylo předposlední představení. Jsem ráda, že jsem na něj vyrazila, neboť nevidět ho by byl hřích. :-)
Chicago jsem poprvé viděla ve filmové verzi a plzeňská divadelní verze je stejně skvělá jako film. Má však jedno velké plus, a to kouzlo divadla a tu atmosféru, kterou můžete prožít. Myslím, že není potřeba dále rozebírat děj, který všichni příznivci muzikálů jistě znají. :-)

Obsazení:

Velma Kellyová: SOŇA BORKOVÁ 10***/10: Soňu jsem viděla poprvé naživo (pokud tedy nepočítám Spamalot, kde zpívá v Company). Má úžasný hlas, skvěle tančí i hraje. Role, kterou převzala po Zuzce Kolářové, se zhostila naprosto skvěle. :-)

Roxie Hartová: KATKA ŠILDOVÁ 10***/10: Katka byla skvělá Roxie. Skvěle to zahrála a zazpívala. Úžasná byla v duetu s Velmou. :-)

Billy Flyn: BRONISLAV KOTIŠ 10***/10: Skvělý advokát Broňa. Skvěle zpíval a hrál, no prostě skvělý zážitek. :-)

Amos Hart: JAN KAŠTOVSKÝ 10***/10: Honza zpíval skvěle. Ale co mě naprosto vzalo, bylo herectví. Zahrál to tak dokonale, že se mi chtělo vykřiknou "Chudák!". Byl tak úžasně přesvědčivý. :-)

Máma Mortová: STANISLAVA TOPINKOVÁ-FOŘTOVÁ 10***/10: Stanislava byla skvělá Máma. Samozřejmě nejvíce vynikla v sólovce "When you're good to Momma" (Ten, kdo táhne s Mámou).

Konferenciér: JIŘÍ UNTERMÜLLER 10***/10: Sice byl v převlečení šaška,ale to nic neměnilo na tom, že skvěle uváděl různá čísla :-)

Další ženy ve vězení: Annie-LUCIE ZVONÍKOVÁ, Liz-JANA SOCHŮRKOVÁ, Jun-VERONIKA VESELÁ, Mona-BETKA STANKOVÁ, Hunyaková-ALEXANDRA MALÍNSKÁ, Sprostá Kity-KAMILA BOROVSKÁ 10***/10: Všechny byly skvělé a jejich Vězeňské tango nemělo chybu. :-)

I ostatní byli výborní. Chicago je svělé představení a já jsem ráda, že jsem ho viděla. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verushka Verushka | Web | 2. listopadu 2010 v 19:54 | Reagovat

ahoj, u mě na blogu je soutěž, jestli chceš můžeš se zúčasnit... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama